JELLY-PEÑO SHOP

BUILD A
COMBO PACK
AND SAVE!

If you have any questions of would rather call or E-mail us  your order…  Just give us a shout & we’ll be happy to help you!

 
2-JAR JELLY COMBO PACK $12

Plus $16.95 shipping & handling

Want 2 different flavors? No problem, just type in the 2 you want in the box provided below.
(Jellies only)

Which 2? (ex: Peach-Mango)

3-JAR JELLY COMBO PACK $18

Plus $16.95 shipping & handling

Want 3 different flavors? No problem, just type in the 3 you want in the box provided below.
(Jellies only)

Which 3? (ex: Peach-Mango-etc)

4-JAR JELLY COMBO PACK $20

Plus $16.95 shipping & handling

Want 4 different flavors? No problem, just type in the 4 you want in the box provided
below.
(Jellies only)

Which 4? (ex: Peach-Mango-etc)

2-JAR JELLY & 1 PICKLAPEÑO  COMBO PACK $20

Plus $22 shipping & handling

Want 2 different flavors? No problem, just type in the 2 you want in the box provided below.

(2 Jellies of your choice & Picklapeño)

 

Which 2? (ex. Peach - Mango)

1-JAR JELLY & 2 PICKLAPEÑO  COMBO PACK $20

Plus $22 shipping & handling

Which flavor? No problem, just type in which flavor you want in the box provided below.

(Jelly of your choice & 2 Picklapeño)

Which 1? (ex. Peach - Mango)

BUILD A
COMBO PACK
AND SAVE!

JALAPEÑO JELLY

8oz. Jar
$6.00 each (plus s&h)
4 Jars for $20.00 (plus s&h)

Quantity

PINEAPPLE JALAPEÑO JELLY

8oz. Jar
$6.00 each (plus s&h)
4 Jars for $20.00 (plus s&h)

Quantity

PEACH JALAPEÑO JELLY

8oz. Jar
$6.00 each (plus s&h)
4 Jars for $20.00 (plus s&h)

Quantity

SWEET & HOT JALAPEÑO PICKLES

16oz. Jar
$8.00 each (plus s&h)
2 Jars for $14.00 (plus s&h)

Quantity

Be sure & check out our Recipes for the ENDLESS uses of our Products!!
All kinds of ways to have a Fiesta in every Bite!!